0

THERAFLU forte horký nápoj 10 sáčků

Horký nápoj obsahující paracetamol pro snížení horečky a bolesti, zároveň ulevují od příznaků chřipky a nachlazení.
Více informací
THERAFLU

Možnosti doručení

Zásilkovna79 Kč
PPL Parcelshop79 Kč
Česká poštazdarma
PPLzdarma
Osobní odběr Pražákovazdarma
Osobní odběr Kounicovazdarma
Česká pošta Balíkovna45 Kč
GLSzdarma
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

THERAFLU forte horký nápoj 10 sáčků

Theraflu forte v sáčcích pro přípravu horkého nápoje obsahuje paracetamol pro snížení horečky a bolesti, fenylefrin uvolňující ucpaný nos a guajfenesin pro uvolnění hlenu a úlevu při vlhkém, produktivním kašli. Horký nápoj s citrusovo mentolová příchuť mohou užívat starší 16 let a dospělí. Balní obsahuje 10 sáčků pro přípravu nápoje.
THERAFLU

Parametry

SUKL název
THERAFLU FORTE HORKÝ NÁPOJ 1000MG/200MG/12,2MG POR PLV SOL 10
SUKL kód
0226531
EAN
5054563051486
5054563051486
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Prášek
Velikost balení
10 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 16 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Název LP
THERAFLU FORTE HORKÝ NÁPOJ 1000MG/200MG/12,2MG POR PLV SOL 10
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica
  • Užijte jeden sáček každých 4 – 6 hodin podle potřeby.
  • Neužívejte více než 3 sáčky (3 dávky) v průběhu 24 hodin (odpovídá 3 000 mg paracetamolu, 36,6 mg fenylefrinu a 600 mg guajfenesinu).
  • Léčivé látky: paracetamolum, phenylephrini hydrochloridum a guaifenesinum
  • Pomocné látky: sacharosa, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citrónová, kyselina vinná, citrónové aroma 87A069, citrónové aroma 875060 (obsahuje butylhydroxyanisol), mentolové aroma v prášku 876026, draselná sůl acesulfamu (E 950), citrónové aroma 501.476/AP05.04, aspartam (E 951), citrónové aroma 875928, chinolinová žluť (E 104)

THERAFLU forte horký nápoj...

198,00 Kč